До нового 2022-го року залишилося всього кілька тижнів. Та ми вже мріємо і будуємо плани з вірою в те, що майбутній рік точно буде кращим за попередній. Астрологи розповіли, яких знаків зодіаку Чорний Тигр точно не розчарує. Їх у наступаючому році чекають нові можливості, безліч щасливих подій та здійснення навіть найсміливіших бажань.
.
Лев
Для представників цього вогняного знаку прийдешній рік стане неймовірно вдалим. Перед ними відкриються нові горизонти у професійній діяльності, а всі починання приноситимуть лише найкращі результати.
.
Скорпіон
У Скорпіонів з’явиться нестримне бажання розпочати власну справу. Народжені під цим знаком – сміливі та відчайдушні, тож без страху підуть вслід за мрією, і неодмінно досягнуть бажаної мети.
 
Тілець
Уродженців знаку у 2022 році чекає ціла низка приємних сюрпризів. Вони стрімко крокуватимуть угору по кар’єрних сходах, та до кінця року суттєво примножать свої статки.
.
Водолій
На Водоліїв у майбутньому році чекає неземне кохання. Останнім часом в особистому житті їм не надто щастило. Та 2022-й рік принесе нове знайомство, а за ним повні кохання і ніжності стосунки, яких так потребувало чуттєве серце Водолія..
.
Терези
Терезам новий рік готує значні покращення як у матеріальній, так і в романтичній сферах життя. Цілком можливо, що представники знаку змінять роботу на більш перспективну, і безнадійно закохаються у нового колегу.
.
Козеріг
Представники знаку вже вибрали свій шлях до успіху, і навіть встигли скласти детальний план розвитку на майбутнє. Та прийдешній рік готує їм ще більше можливостей для втілення своїх бажань й реалізації задумів. Новий 2022-й рік подарує Козерогам впевненість у власних силах та нестримне бажання досягати все нових і нових вершин.