Головним провідником проросійської ідеології на Херсонщині є народний депутат від Партії регіонів в Херсоні Володимир Сальдо
 
Про це Еспресо.TV повідомило інформоване джерело.
 
 
За словами джерела, він разом із іншими «медведчуківцями» від ПР Олегом Царьовим і Дмитром Святашем був учасником  конференції «Перспективи економічного розвитку України в контексті інтеграційних процесів», яка мала явний проросійський акцент і на яку були запрошені проросійські пропагандисти.
В орбіті впливу Володимира Сальдо, за даними джерела, знаходяться два інтернет-сайти в Херсоні.
 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Генпрокуратура изучает причастность Сальдо к сепаратизму 

 
Як відомо, раніше Сальдо неодноразово виступав в ефірі російських телеканалів, з критикою підписання договору про асоціацію з Європейським союзом.
 
.
 
Зокрема, він говорив про  дискримінаційні положення в договорі про Асоціацію.
 
"56 стаття в проекті договору вона зобов'язує Україну зробити все: відкрити ринки для європейських компаній, але в цей час про людей в Україні ніхто не думає. Думають тільки як розділити", - сказав Сальдо.
 
Нагадаємо, сьогодні мер Херсона звинуватив депутатів міськради від ПР у спробі влаштувати у місті референдуму, подібного до того, який 16 березня пройшов у Криму. При цьому Миколаєнко стверджує, що в Херсоні немає сепаратистських настроїв, однак ряд депутатів, відсторонених від фінансових потоків у місті, хочуть повернутися до влади за допомогою російських солдатів.
 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Миколаенко заявил, что ему звонили "из администрации Путина"