Автомобільний холдинг «Автопланета» розпочав щорічний традиційний проект для студентів ХДУ, ХДАУ та ХНТУ – Стипендія BOSCH Service «Автопланета»..
.
.
Під час бізнес-зустрічі керівників холдингу «Автопланета» з представниками вищих навчальних закладів, кожен зацікавлений студент дізнався про вакансії, зміг записатися на стажування та взяти участь у проекті Стипендія BOSCH Service «Автопланета».
.
.
«Стипендія від BOSCH Service» - перший крок до бізнес-карєри, автори кращих бізнес-проектів отримають іменні стипендії протягом трьох місяців, і сертифікат на проходження практики в
холдингу, де вони зможуть набути практичних навичок у роботі..
.
Методика проведення конкурсу наступна:
.
● Проведення конференцій в ВУЗах. Знайомство студентів з проектом «Стипендія від BOSCH
Service Автопланета» - перший крок до успішної карєри».
● Читання лекцій, практичні заняття, практикуми для студентів про сучасний бізнес.
Проводять керівники підприємств.
● Визначення наставників
● Написання бізнес-проектів
● Вибір переможців
● Стажування
● Підписання трудового контракту
.
.
Співпраця з «Автопланетою» - це відмінна перспектива кар'єрного росту, розвитку і стабільного доходу. Холдинг об'єднує лідерів автомобільного ринку:
.
● Центри KIA та Hyundai «Автопланета»;
● Volkswagen «Центр Херсон»;
● BMW «Центр Херсон»;
● Renault «Центр Херсон»;
● JAC, Great Wall, Haval, Ravon – центр доступних авто; 
● Мережа автосалонів автомобілів з пробігом Good Auto;
● BRP – техніка для активного відпочинку. 
.
Надає повний спектр автомобільних послуг і товарів: від покупки нової батарейки до покупки автомобіля, від підкачки шин до ремонту двигуна.
.
● Мережа станцій технічного обслуговування BOSCH Авто Сервіс – універсальний сервіс для будь-яких авто;
● Експрес сервіс заміна масла за 25 хвилин
● Обмін будь-якого автомобіля на новий 
● Good Truck Сервіс – повний спектр обслуговування  вантажівок будь-якої марки - від заміни масла до капітального ремонту двигуна та ходової;
● Центр кузовного ремонту - ремонт і фарбування автомобілів, детейлінг та відновлення авто з Америки. 
● Шинний центр «Автопланета» - продаж та обмін нової гуми на б / у.
.
 Для студентів запропоновані наступні вакансії:
.
● Консультант з продажу автомобілів;
● Консультант  з продажу запасних частин;
● Консультант з сервісу;
● Автослюсар, електрик;
● Адміністратор;
● Менеджер з персоналу;
● Маркетолог;
● Юрист;
● Фінансовий консультант;
● IT- спеціаліст.
.
«Ми розуміємо, що на сьогодні молоді не просто знайти своє перше робоче місце, знайти себе, знайти свою кар'єру, отримати практичні навички. Але тут і інша ситуація. У  реального сектора економіки аналогічне завдання. Український бізнес стрімко розвивається, і підприємства стають самодостатніми з великим потенціалом можливостей, і вони потребують якісного людського ресурсу: молодих хлопців та дівчат, які "вийшли зі стін" університетів. З року в рік ми бачимо все більше результативних кейсів, коли наші студенти починають працювати не тільки локально в групі компаній, а й  коли вони вже працюють і в столиці, і навіть за межами України під егідою "Автопланета". Ми зараз розвиваємо велику кількість проєктів за межами України:  виробничі,  інжинірингові, сервісні. І все це потребує якісного людського ресурсу» - Роман Романов, засновник холдингу «Автопланета».

З 2008 році холдинг «Автопланета»  став базою практики для студентів університету. За цей час   пройшли практику понад 1500 студентів за різними спеціальностями.
.
.
А Ви теж хочете добре заробляти своїм інтелектом? Отримати свій перший досвід в автомобільного лідера Херсон? Є бажання рости й розвиватися, працювати у згуртованій та молодій команди та  їздити у закордонні  відрядження? 
.
Тоді телефонуйте  +38 050 318 61 11. Ми чекаємо на Вас!

.