У президентських перегонах остаточно визначилася четвірка лідерів, які мають однакові шанси вийти до другого туру виборів./
/
Про це свідчать дані Центру соціальних досліджень «Софія», який провів опитування у всіх областях України на підконтрольних територіях з 26 лютого по 4 березня 2019 року.
.
/
Якби президентські вибори відбувалися в момент опитування, то респонденти, які обов’язково або скоріше за все будуть голосувати, віддали б 20,3% голосів - за Володимира Зеленського. 
/
Друге місце з 13,9% голосів посіла б Юлія Тимошенко. 13,1% отримав би Петро Порошенко.
/
11,7% респондентів віддали б свої голоси за Юрія Бойка.
/
Інші кандидати мають рівень підтримки менше 10%. 
.
Якби ж на момент опитування відбувалися парламентські вибори, то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар’єр мали б Партія «Слуга народу» (16,9%), ВО «Батьківщина»(13,5%), «Опозиційна платформа – За Життя» (10,3%), Блок Петра Порошенка «Солідарність» (8,9%) та партія «Громадянська позиція» (5,6%).
/
Інші партії згідно опитування мають менше 5% прихильників
/
Крім того, під час інтерв’ю респондентів запитали: «Яким чином слід добиватися встановлення миру на Донбасі?».
/
40,9% опитаних вважають, що шляхом прямих переговорів з керівництвом Росії, а також з представниками ДНР і ЛНР необхідно прийти до мирного рішення на основі компромісу. 
/
36,1% переконані, що перемоги потрібно добиватися  дипломатичним та військово-оборонним шляхом, поєднуючи військове стримування ЛНР-ДНР і міжнародні санкції проти Росії.
/
За активні наступальні дії висловилися тільки 9,7% респондентів.
/
Нагадаємо, що один із кандидатів, Юрій Бойко – пропонує мирний план вирішення воєнного конфлікту на Сході України, у якому відстоює ідею проведення прямих переговорів за участі усіх сторін.
/
Опитування було проведено з 26 лютого по 4 березня 2019 року у всіх областях України на підконтрольних територіях. Всього опитано 2018 респондентів віком від 18 років і старше. Метод опитування – індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%. 
.