За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора замовного вбивства підприємця, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Херсонській області (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
Розслідуванням встановлено, що бізнесмен вирішив фізично усунути конкурента, який заважав йому провадити господарську діяльність. Він підшукав виконавця злочину і пообіцяв йому заплатити 40 тис доларів США. Але виконавець повідомив про це правоохоронців.
 
 
У ході документування злочинної діяльності, правоохоронці імітували зникнення «жертви» і замовник, вважаючи, що підприємця вбито, під час зустрічі із виконавцем передав йому частину оплати за вчинення злочину – 9 тис доларів США. Після цього його затримали.
Досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Нацполіції України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.