На Херсонщині росіяни повністю перекрили шляхи виїзду та в’їзду. Лишився тільки один "коридор" – в Крим, утім він теж небезпечний та оманливий.
Про таке попереджають в громадській організації Association of Reintegration of Crimea.
 
“У Криму окупанти зіткнулися з новою проблематикою, адже проукраїнські настрої більшості переміщених з материка осіб важко приховати. Тому агресор згортає на окупованому півострові “пункти прийому біженців” та всіх осіб, що прибуватимуть з боку Херсонської області окупанти будуть переправляти з півострова до Росії”, – йдеться у повідомленні.
 
 
В Асоціації додають, що російська пропаганда пояснює це нібито “фіксацією серед біженців окремих українських націоналістів та диверсантів” та “ризиками переміщення до півострова зброї”.
“За таких умов наша Асоціація окремо проінформувала уповноважені європейські структури про розгорнуту агресором компанію з дезінформації та відповідну підривну діяльність російських спецслужб”, – підкреслюють в організації.
 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що військові РФ не випускають українців з окупованої області. Колони, що рухались в напрямку підконтрольних Україні територій, обстрілювали з артилерії. У містах росіяни посилили патрулювання та збільшили кількість блокпостів.
.