Останніми місяцями, шанувальники нових технологій Apple мали змогу спостерігати безліч новин про оновлення майбутньої моделі Айфон 16. Тому, потрібно дещо систематизувати ці дані, щоб побачити повнішу картину. Тим більше, що видання MacRumors опублікувало 16 очікуваних змін у смартфоні 2024 року ще 16 листопада.
.
Хоча до офіційного релізу гаджета наступного покоління залишається кілька місяців, шанувальники бренду вже в курсі про нову кнопку “Дії”, унікальну систему охолодження та оновлений мікрофон. Це дійсно робить майбутню новинку Епл дуже очікуваною та більш унікальною. Але, щоб відволіктися від напливу інформації, можна відкрити Elslots казино з великим асортиментом ігрових автоматів, які доступні безкоштовно та без реєстрації. 
.
.

Про які оновлення Айфон 16 відомо від інсайдерів

Як зазначало онлайн-видання MacRumors у листопаді, Епл планує великий апгрейд для 16 “яблуневого” гаджета. За словами анонімних джерел, пов'язаних з компанією, планується більш ніж десять оновлень. Сюди відносяться різні функції та зовнішні атрибути смартфона:
•  Моделі Про та Про Макс матимуть збільшені дисплеї: 6.3 та 6.9 дюймів;
•  Поява кнопки затвора для камер, які матимуть вертикальне розташування на задній панелі;
•  Очікується надширококутний об’єктив на 48 Мп для фото з великою роздільною здатністю;
•  Також, відомо про появу Wi-Fi 7, процесора A18 Pro та Qualcomm Snapdragon Х75 для моделі Про (забезпечуватиме швидший доступ до 5G).
.
Також, у дисплеях використовуватимуться енергоефективні мікролінзи. При цьому, оновлена кнопка Дії може з’явитися на всіх версіях Айфон 16. А щодо базових версій смартфонів, вони отримають чипсет А17. 
.
Попри це, фахівці компанії роблять ставку на задіювання штучного інтелекту. Тим часом версії Про отримають нові акумулятори, які матимуть більший термін дії. І наостанок, лінійку смартфонів може поповнити модель Ультра, яка буде оснащена додатковими фічами камери, великим екраном та конструкцією без портів.
.

Коротко про головне: графенова система охолодження, кнопка Дії та мікрофони

Apple готується запровадити нову систему охолодження, яка дозволятиме розв'язувати проблему з перегрівом Айфон 16. Так, згідно з даними Kosutami, компанія активно працює над цією технологією. Ба більше, у моделях Про та Про Макс можуть додати до батарей металевий корпус. 
.
Щодо кнопки Дії, після вдалого використання у 15 моделі, інженери Епл прагнуть залучити її у всіх варіаціях Айфон 16. Очікується, що кнопка стане мати назву Atlas та буде мати місткісний тип. Також, вона матиме розширений функціонал, як і в минулих смартфонах. 
.
Новина про появу суперкрутого мікрофона з’явилася 8 грудня. Так, інсайдери кажуть, що подібний крок пов'язаний з необхідністю кращої комунікації з Siri. Це голосовий асистент, який прив’язаний до генеративного штучного інтелекту. Тож, мікрофони матимуть більш вдосконалений захист від вологи та функцію відсіювання сторонніх звуків. 
.