Артистка Херсонського театру ім. Миколи Куліша Олена Галл-Савальська 19 грудня виступила в Одесі з творчою програмою "Театр призначає вам побачення". На творчому вечорі збирали гроші для українських військових.
 
Залишалась у Херсоні протягом всього часу окупації міста. Через щоденні обстріли була змушена виїхати з чоловіком у грудні 2022 року. Народна артистка України Олена Галл-Савальська в одеському культурному центрі "Beit Grant" презентувала творчу програму "Театр призначає вам побачення".
 
 
"Я не сподівалася на цю зустріч. Клянуся. Я думала — капець в окупації, ніколи вас не побачу, ваші оплески", — говорить зі сцени артистка.
Херсонка Галина Мулик приїхала з Івано-Франківська до Одеси на творчий вечір Галл-Савальської.
 
"Ми з Оленою сусіди. Провели дуже довгий час в окупації, теж не відразу виїхали. Ми виїхали раніше. А Олена зі своїм чоловіком пізніше, місяці ми були разом. У них собака, у нас собака, ми гуляли, і сміялися, і плакали, і очима проводжали танки й бронетранспортери, обвішані орками. Спеціально сьогодні ранком приїхала, щоб бути тут на цьому концерті, на цій зустрічі", — ділиться херсонка.
 
"Ми всі в захваті, це по-перше. По-друге, велике дякуємо нашим артистам театру. Ми зрозуміли, що ми найкращі, як завжди", — сказала глядачка Олександра.
На творчому вечорі під час благодійної лотереї розіграли картину херсонської художниці Богдани Баришевої. На потреби 109 бригади "Едельвейс" зібрали 4650 гривень, розказала мисткиня.
 
.
 
"До мене звернулися хлопці з однієї з бригад "Едельвейс" за допомогою, що потрібні кошти на сушарки, грілки, тому що зараз дуже холодно. Вони в Донецькій області. Вирішили з театром об’єднатися. І я представила картину, яка є для мене важливою, тому що я її малювала з думками про Херсонщину, коли ми тікали в село на заході України. Саме там я пішла працювати на кухню. Коли дівчата дізналися, що я художниця, вони сказали, що я повинна малювати. Але мені не було на чому. Тому вони принесли мені багато простирадл, на яких я малювала саме ці картини. І однією з перших була саме "Херсонський натюрморт", — говорить художниця.
 
2 грудня 2023 року в арт хабі в укритті відбулась прем'єра моновистави "Буде тобі, враже, так, як відьма скаже" Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша. Її поставили за пʼєсою херсонської письменниці Олени Маляренко "Протитанкова відьма", у ролі жінки — народна артистка України Олена Галл-Савальська.