У неділю, 3 грудня, у Миколаївському академічному художньому драматичному театрі у форматі «сцена на сцені» відбувся показ драматичної моновистави «Буде тобі, враже, так, як відьма скаже», яку зіграла артистка Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олена Галл-Савальська. Режисером виступив заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.
Про це повідомляє кореспондент « Новин-N ».
Директор херсонського театру Олександр Книга, перед виставою, звертаючись до глядачів, сказав:
 
– Сьогодні прем'єра, і ми раді, що вона відбувається у наших друзів у Миколаєві. У мене була мрія, щоби перша прем'єра пройшла в Херсоні. Це якийсь знак. І нам це вдалось. Голова військової адміністрації міста дав нам броньований автомобіль, щоб народну артистку України (Олену Галл-Савальську, - прим.ред) привезли до Херсона і ми вчора зіграли цю виставу у себе. Ви навіть не можете уявити, який це був ажіотаж. Закордонні журналісти, яких було семеро, просто лежали, щоб фотографувати, і це була дуже цікава мізансцена .
 
 
Вистава створена за п'єсою очевидця подій окупації – херсонської письменниці Олени Маляренко «Протитанкова відьма». Сценічне дійство орозповідає про жінку, яка після підриву Каховської греблі втратила житло і змушена переїхати в інше місце проживання. Вона за допомогою Скайпа зв'язується зі своєю кумою, яка «після перших пострілів» поїхала до Угорщини і зовсім не розуміє ворожого ставлення херсонців до солдатів країни-агресора. Стає зрозуміло, що у людей, які стали свідками жахів війни та у тих, хто зміг емігрувати, зовсім різні не лише погляди на життя, а й життєва філософія.
 
Звертає увагу, що в декорації продумана і символічна кожна дрібниця – і іграшковий єнот із написом «Живи, Херсон, Живи», і залита водою підлога, і іграшка з великими очима, що нагадує один із символів боротьби – «Бавовнятко». Оригінальною знахідкою, що доповнює образ героїні, є панчохи від загальновійськового захисного комплекту. Також важливим елементом є лялька-вуду, що символізує лідера країни-агресора, яку кожен хотів уколоти голкою.
Після вистави артистка розповілакореспондентові «Новин-N »:
 
- Публіка Миколаєва дуже придивляється та не довіряє. Херсонцям ця тема ближча, бо Миколаїв обійшли стороною потоп та окупація. Також я вдячна директору вашого театру Артему Свистуну за те, що дав нам притулок, бо ми були  змушені бпоневірятися. Дякую і директору театру у Кропивницькому, бо він нас дав притулок – ми там і концерти ставили, і спектаклі. Сподіваюся, що все цескоро закінчиться.
Вистава була із захопленням прийнята публікою, яка нагородила херсонців гучними оплесками.
 
.