У вересні захід прийматиме сцена Одеського академічного українського музично-драматичного театру. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Юлія Пивоварова, директорка та художня керівниця театру.
Вона зазначила, що навіть під час окупації Херсону генеральний директор та художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Олександр Книга зумів провести фестиваль у режимі “онлайн”. 
 
“В місті Херсоні завжди був потужний фестиваль театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”, але через підрив дамби Каховської ГЕС деякі вистави цього фестивалю пройдуть на сцені нашого театру. Ми розуміємо, як зараз складно в Херсоні, і тому  намагаємося допомогти нашим колегам”, – зазначила Пивоварова.
Вона також додала, що сезон 2022/23 в Одеському академічному українському музично-драматичного театру завершиться виставою “Карпатський вестерн”, а новий сезон стартує 24 серпня з прем’єри минулого року “Саша, винеси сміття”, а вже 27 серпня глядачів чекатиме чергова прем’єра – вистава “В неділю рано зілля копала” Ольги Кобилянської.