Прикмети і забобони існують з давніх часів і міцно вкоренилися в нашій свідомості. І навіть якщо ви не вірите в те, що вони працюють, підсвідомо ці забобони можуть все ж таки впливати на наші дії або бездіяльність у певних ситуаціях. Безліч різних прикмет пов'язані з подорожами. Більшість із нас хоча б раз "присідали на доріжку".
А якщо хтось поїхав, вважається, що не можна прибирати вдома, поки людина в дорозі. Чому ж не можна прибирати, якщо хтось їде, і що ще не можна робити, коли хтось у дорозі, пише Главред.
 
Чому не можна прибирати, якщо хтось у дорозі
Наші предки вірили, що прибирання в момент, коли хтось уже вирушив у подорож, може призвести до нещастя.
Вважається, що прибирання будинку створює певну енергетику, яка захищає його мешканців.
Якщо ж прибирати, коли хтось у дорозі, то можна порушити цю енергетику, що призведе до неприємностей для людини, яка подорожує.
 
 
Чому не можна мити підлогу, якщо хтось у дорозі
Якщо мити підлогу, поки подорожує член сім'ї, вважається, що людина не зможе повернутися додому. Те саме стосується і підмітання підлоги.
 
Що не можна робити, коли хтось їде з дому
Не варто викидати сміття. Це може призвести до того, що людина загубиться в дорозі.
Не можна мити і стригти волосся в день від'їзду. Наші предки вірили, що у волоссі є виняткова сила, яку не можна змивати. Мити голову або стригтися можна за кілька днів до запланованої подорожі.
 
Не можна повертатися в дім за забутою річчю. Це віщує проблеми під час подорожі. А якщо вже довелося повернутися, то рекомендується перед виходом за поріг подивитися в дзеркало.
Не можна сваритися перед дорогою. Негативні емоції можуть привернути біди під час далекого шляху.
У день від'їзду не можна зашивати одяг і пришивати ґудзики. Це віщує великі неприємності, особливо коли робити це на собі, не знімаючи одягу.
Також не варто упускати ключі на підлогу - їхнє падіння обіцяє великі невдачі.
 
.