Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію ще двох кандидатів у народні депутати, які балотуються на окрузі №184. Таке рішення ухвалене 12 жовтня.
 
Ним скасовано реєстрацію кандидата Юрія Колихаєва з села Іванівка Запорізької області. В його біографії зазначено, що він є керівником проєктів громадської організації “ГІ «Нам тут жити», яка співзвучна з назвою партії «Нам тут жити» Ігоря Колихаєва. У 2020 році він балотувався на посаду міського голови Херсона, але активної виборчої кампанії не проводив. 
 
 
Також ЦВК скасувала реєстрацію кандидата Геннадія Лагути з села Аули Дніпропетровської області. Він теж є керівником проєктів ГО “ГІ “Нам тут жити” і був ймовірним двійником проти кандидата в нардепи, який є його повним тезкою. 
 
Раніше ЦВК скасувала реєстрацію кандидата у нардепи по округу, кочегара з Кіровоградської області Сергія Козиря — “двійника” голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря. 
Наразі у проміжних виборах на окрузі №184 з центром у Новій Каховці беруть участь 16 кандидатів. Вони відбудуться 31 жовтня.
Олег БАТУРІН