У Миколаєві засудили до 10 років ув'язнення за розбещення неповнолітньої 52-річного мешканця Чернігова.
Про це повідомили у Центральному райсуді Миколаєва.
Обвинувачений у ході судового розгляду частково визнав свою провину. При цьому переконував, що не знав про вік дівчинки, якій на момент їхнього знайомства було лише 12 років.
 
Зазначається, що під час спілкування у соціальній мережі обвинувачений переконав її пересилати йому інтимні фотографії. Коли ж потерпіла вирішила припинити стосунки, обвинувачений надіслав фото її матері та спробував надіслати її однокласнику посилання на сторінку в Інтернеті, де були розміщені інтимні фото та відеоматеріали за участю дівчинки.
 
 
Суд дійшов висновку, що це є «порнопомстою» – однією з нових форм насильства.
Не знайшли підтвердження заперечення обвинуваченого щодо непоінформованості стосовно віку потерпілої. Натомість суд дійшов висновку про байдуже ставлення останнього до її віку та відсутність каяття.
 
Суддя визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 156, ч. 3 ст. 301 КК України та призначив йому остаточне покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною із завантаженням будь-якої інформації на Інтернет-ресурси загального користування терміном три роки.
 
Там також зазначили, що це чи не єдиний вирок в Україні, де суд керується та використовує поняття «порнопомста» та «секстинг» при обґрунтуванні та винесенні рішення.
Судовий розгляд зазначеного провадження здійснювався в закритому режимі.
 
.
 
Раніше в поліції повідомляли, що чоловік розпочав стосунки з дівчинкою, коли їй було 12 років. Спочатку він не показував їй свого обличчя, проте надсилав фото інтимного характеру. Згодом фігурант приїхав до Миколаєва і протягом трьох місяців потайки від батьків забирав уже 14-річну дитину зі школи, дарував іграшки, презентував мобільний телефон, прикраси, давав гроші, пригощав, а потім займався сексом на спеціально орендованій квартирі, споюючи її перед цим спиртними напоями.
 
Оперативники затримали зловмисника під час чергового візиту до неповнолітньої. Поліцейські провели обшук у квартирі, де він розбещував школярку, та вилучили докази злочину. Виявилося, що чоловік розлучений та має трьох своїх дітей.