Державне бюро розслідувань 29 листопада заочно повідомило про підозру в державній зраді і колабораційній діяльності двом поліцейським з Херсона: 39-річному Андрію Глущенку і 42-річному Володимиру Ведмеденку. Вони перейшли на бік ворога і служили поліцаями в незаконно створеному «МВД Херсонской области», за що їм світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Про це з посиланням на тексти підозр Глущенку і Ведмеденку повідомляє Центр журналістських розслідувань.
Слідчі ДБР встановили, що 39-річний Олександр Глущенко, старший сержант поліції, з січня 2021 року працював поліцейським-водієм відділу поліції №2 Херсонського районного управління поліції. А 42-річний Володимир Ведмеденко, капітан поліції, з липня 2020 року працював інспектором взводу №1 роти поліції особливого призначення головного управління Нацполіції в Херсонській області. 
 
 
24 лютого 2022 року обидва поліцейських не виконали наказ свого керівництва щодо евакуації з Херсона на іншу підконтрольну територію України, залишилися в окупації і добровільно звернулися до загарбників з заявою про прийняття їх на службу до незаконно створеного «МВД Херсонской области». Олександр Глущенко з травня 2022 року працював на окупантів «в. и. о. полицейского водителя Суворовского городского отделения полиции», згодом – «в. и. о. дежурного офицера дежурной части штаба главного управления МВД», а ще пізніше був призначений «дежурным офицером штаба». Володимир Ведмеденко спочатку працював «в. и. о. командира взвода батальона патрульно-постовой службы МВД», а згодом – «старшим оперуполномоченным по ОВД 2 боевого отделения отряда специального назначения «Гром».
Таким чином, Володимир Ведмеденко і Олександр Глущенко, залишаючись на посадах в українській поліції, працювали на ворога в незаконно створеній ними в Херсонській області силовій структурі. 
 
Докази їхньої співпраці з ворогом слідчим вдалося виявити з документів, які кинули російські окупанти під час своєї втечі з правобережної частини Херсонщини восени 2022 року.
Ведмеденку і Глущенку заочно повідомлено про підозру в державній зраді і колабораційній діяльності за ч. 2 ст. 111 і ч. 7 ст. 111-1 КК України. Їм світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Як повідомляв ЦЖР, у створеній російськими окупантами катівні в будівлі районного відділу поліції в Новій Каховці «богоугодність» татуювань на тілі викрадених ​людей визначав місцевий «праведник», 57-річний Олександр Крамаренко. Са​ме його росіяни призначили відповідальним за наявність не «скрєпних» тату, яких бранців під страхом смерті примушували видаляти в антисанітарних умовах.
 
.