Відомого латифундиста з лівобережної Херсонщини Едуарда Репілевського окупанти зняли з посади «міністра сільського господарства та рибальства Херсонської області» за крадіжку та відкрили проти нього кримінальну справу. Останнім часом у Каховському районі його майже не бачать. За словами місцевих мешканців, Репілевський намагається врятувати хоча б частину своїх активів, оскільки на них поклав око впливовий російський латифундист Алєксандр Ткачов.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань, посилаючись на власні джерела. Інформацію опосередковано підтверджують і окупаційні ЗМІ.
 
За інформацією джерел ЦЖР на тимчасово окупованій частині Херсонщини, Едуарда Репілевського зняли з посади «міністра сільського господарства та рибальства» області за крадіжку. Проти нього росіяни відкрили кримінальну справу. 
 
 
«Орієнтовно з початку квітня Репілевського не видно в Каховському районі. Підприємством «Агробізнес» у Мар’янівці зараз управляє його син, колаборант Данило Репілевський, депутат Херсонської облради від президентської партії «Слуга народу». Сам Едуард Репілевський намагається врятувати бодай частину своїх активів, на які поклав око якийсь відомий росіянин. Подейкують, що зараз він перебуває в Росії і вирішує ці питання», – розповіли мешканці Каховського району.
 
Відомо, що бізнес Едуарда Репілевського ще торік намагався перекупити впливовий російський латифундист, ексміністр сільського господарства РФ Алєксандр Ткачов. Він, зокрема, був причетним до віджимання активів українських бізнесменів у Криму. 
 
За інформацією з окупаційних ЗМІ, в очолюваному Едуардом Репілевським «міністерстві» росіяни виявили заборгованість по заробітній платі перед 94 працівниками на загальну суму 17 млн рублів. Куди ці гроші подівалися – не уточнюється. Але їхнє зникнення співпало зі звільненням «міністра».
 
.
 
«Завдяки втручанню наглядового «відомства» заборгованість у 17 млн руб. виплачена повністю», – написали пропагандистські ЗМІ з посиланням на прес-службу окупаційної прокуратури Херсонщини.
 
 5 травня окупанти заявили про призначення новим «міністром сільського господарства Херсонщини» Петра Збаровського. Він – один із найвідоміших зрадників у Генічеському районі, законний голова Новотроїцької селищної громади і одночасно гауляйтер Нижніх Сірогоз. Новина про його призначення викликала обурення у місцевих «турбо-патріотів» Росії.