Гауляйтер Херсонської області володимир сальдо продовжує продукувати фейки про ЗСУ за кремлівськими методичками. 
Якщо раніше він заявив, що Україна нібито наносить на ракети російські маркування для ударів по Польщі, то сьогодні він вже написав в своєму телеграм-каналі про чергові "загороджувальні загони" ЗСУ на правому березі Херсонщини. 
 
"На правому березі Дніпра найманці із загороджувальних загонів розстрілювали евакуйованих з лівого берега тяжкопоранених. Так режим намагався приховати великі втрати, щоб у тих, кого гонять на лівий берег, через великий потік поранених не знижувався моральний стан", - написав сальдо. 
 
 
І поки сальдо видає нові фейки про "найманців" та розстріли, росіяни просто втікають з позицій у Кринках, де тривають бої, про що повідомляв раніше Генштаб ЗСУ. Пропагандисти, які себе називають "воєнкорами", підтвердили дезертирство російських військових та повідомили подробиці. Виявилося, що підрозділ, який покинув самовільно позиції в Кринках був нещодавно сформований та кинутий на штурм плацдарму ЗСУ. 
 
Однак, штурмувати не вдалося через артилерію українських сил… і артилерію окупантів, яка почала активно бити по позиціях самих рашистів. Простими словами, армія рф наносить вогневе ураження по власним позиціям на лівобережжі. За інформацією так званих воєнкорів, командування нібито проводить перевірку ситуації навколо дезертирів. Але, схоже, саме загороджувальні загони - це саме російська історія.