Національний банк України відзначив найбільш обігові купюри та монети держави. На одного громадянина припадає 66 одиниць паперових грошей і 180 металевих. Тим часом ЄБРР оголосив про нового представника в нашій країні.
.

Найбільш ходові гроші України

На 1 квітня поточного року в обігу перебував майже 781 млрд гривень. Сума на 16 млрд - 2,2% перевищує січневий показник. Інформацію представила пресслужба головної монетарної структури. На руках громадян було 2,8 млрд паперових грошей - 772,9 млрд грн і 14,7 млрд одиниць металевих - 7 млрд гривень. Гості онлайн казино, отримуючи бонуси Ельслотс, також виводять профіт на банківський пластик національною валютою. Загалом у наведеному періоді в кожного жителя країни налічувалося 66 купюр і 180 розмінних монет, включно з тиражними.
Фінансова організація також оприлюднила такі відомості:

●  найбільш обіговими стали асигнації номіналом 500 грн і 10-копійчані монети - 27,9% і 28,2 відповідно, виходячи із загальної маси, що перебуває в обігу;

●  найнижчими номіналами стали банкноти 50 і монети 10 гривень - 4,7 і 1,49%, відповідно;

●  високі коефіцієнти в першому кварталі нинішнього року показали купюри 1000 і монети 10 грн;

●  кількість наведених одиниць зросла на 11% щодо січневого індексу.

У 2023 кількість готівки в побуті збільшилася на 49 млрд гривень, хоча вихідна кількість паперової національної валюти дещо зменшилася.
.
.

Новий директор Європейського банку в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку заявив про призначення Арвіда Тюркнера новим резидентом монетарної структури в Україні та Республіці Молдова. Тюркнер, який обіймає посаду адміністратора банком Турецької Республіки, почне працювати у нас в країні 1 травня поточного року, розташовуючись в офісі столиці Польщі — Варшаві. Пан Арвід змінить нинішнього амбасадора Меттео Патроне, який очолював українське відділення останні шість років.
Також керівництво ЄБРР заявило наступне:

●  Україна видається переважним напрямком інвестицій;

●  з моменту російської агресії європейська структура виділила 4,2 млрд euro;

●  для відновлення української економіки акціонери організації виділять ще не менше наведеної вище суми.

Арвід-бей перейшов до європейської фінансової організації взимку 2009 року з німецької монетарної структури DEG старшим банкіром відділення фінансових офісів у Москві. Через чотири роки Тюркнера призначили керівником московського офісу, і ще через рік — директором російського представництва. Навесні 2017 року Арвід-ефенді посів крісло управителя з корпоративного боргу в центральному офісі — Лондоні та восени того ж року — директора турецького представництва.
.