По состоянию на 22.00 8 апреля уже 18 лабораторно подтвержденных случаев заболевания коронавирус на Херсонщине.
Об этом в facebook сообщает глава Херсонской ОГА Юрий Гусев.
В частности, как уже сообщалось ранее, три из них обнаружены и зафиксированы за последние сутки:
 
Оперативна інформація
Станом на 22.00 8 квітня 2020 року маємо вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Херсонщині.
Зокрема, три з них виявлено та зафіксовано протягом останньої доби:
 
 
- жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19.
Сьогодні вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан - середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує..
 
- жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19.
Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.
Хочу відзначити, що жителька Генічеська, у якої виявили коронавірус 25 березня, одужала. Вчора їй повторно зробили дослідження методом ПЛР на коронавірус. Результат негативний. Її виписка запланована на завтра, 9 квітня.
.
В рамках благодійної допомоги Херсонщина отримала 15 дистанційних термометрів.
Область отримала допомогу від мережі аптек «Аліса. Лінія життя»: 80 коробок (по 20 препаратів у кожній) антибіотика «Левофлоксацин», який передбачений єдиним державним протоколом для лікування хворих на COVID-19. Ліки будуть передані до обласної інфекційної лікарні, де перебувають мешканці нашої області, хворі на коронавірус.
.
Депутати одноголосно підтримали та затвердили обласну Програму протидії коронавірусу - і вже сьогодні на реалізацію першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, виділено 21,3 млн грн.
.
Наразі в області є 4 960 тест-систем для ПЛР-тестів. Ми посилюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру Міністерство охорони здоров'я України.
.
Область упродовж карантину постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимир Зеленський, від Офіс Президента України, бізнесменів та благодійників. Наразі Україна очікує партію допомоги в рамках прибуття 7 літаків з Китаю та Південної Кореї з медичним вантажем для боротьби з COVID-19.
.
Дорогі земляки, давайте консолідуємось у нашій спільній боротьбі. Лише разом ми зможемо перемогти і повернутись до нашого звичного життя. Тож прошу: дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе та своїх рідних.