Депутатка Херсонської міської ради від партії «Слуга народу» Оксана Матусевич зізналася, що працює у КП«Муніципальна варті» Херсона.
Про це вона написала у фейсбук, після того, як цю інформацію опублікували анонімні телеграм канали.
Цікаво, що про таке працевлаштування депутатки, яка багато років займалася бізнесом, не знав навіть мер Херсона Ігор Колихаєв.
Про це МОСТу розповіло джерело з оточення мера.
 
Причину такого рішення депутатки, яка має десятки торгівельних кіосків, декілька магазинів та кафе, поки назвати ніхто не може.
В оточенні мера кажуть, що таким чином Оксана Матусевич намагається захистити свій «ларьочний» бізнес. Сама депутатка це спростовує.
«Передбачаючи наперед усі вкидання щодо кавових точок, скажу так: не пишіть дурниць про мої «самозахоплення» у фейсбуці, несіть свої аргументи та докази одразу до прокуратури чи поліції. Це їх функція контролювати дотримання законів, не виконуйте чужу роботу, займайтеся краще за свою. Конфлікту інтересів я не маю - в адмінкомісії я не перебуваю. Функції виконую чесно та щиро хочу бути корисною своєму місту», - написала вона.
 
 
Кавові точки, про які згадує депутатка - це ларьки-стаканчики, які стоять по всьому місту. Вони дійсно не всі оформленні на депутатку. Нам вдалося знайти тільки один стакан, оформлений на неї. Інші оформленні на її дочку, підставного ФОП Чеснокова та інших осіб.
Щоправда, яким чином форма Муніципальної варти допоможе Оксані Матусевич подовжити паспорти прив'язки, або іншим чином прикрити свій бізнес, для нас загадка.
 
Нагадаємо, що Оксана Матусевич - двоюрідна сестра гендиректора Укроборонпрома Юрія Гусєва, за квотою якого і стала депутаткою.
У минулому скликанні вона була депутаткою від парії Наш край, а позаминулого - від Народної партії Литвина, і входила до фракції Партії регіонів. 
 
У команді Колихаєва Матусевич має товарища - депутата та радника мера Андрія Ткаченка, з яким засівала округ. Можливо, фінт з вартою належить його авторству. 
 
.