19 квітня, на SSE Arena у Белфасті відбувся перший міжнародний матч в історії для херсонського «Дніпра», який «щуки» провели в рамках благодійної ініціативи Федерації хокею України «Українська хокейна мрія».
 
Протистояла нашим спортсменам команда зірок белфастського хокею, які об'єдналися у так званий «Giants All Stars» — клуб, у склад якого увійшли як чинні, так й колишні хокеїсти британського чемпіона. До слова, у воротах проти херсонців грав легендарний футбольний голкіпер Петер Чех, який нині виступає в складі хокейного клубу з Ессексу «Chelmsford Chieftains».
 
 
Зазначимо, що трибуни SSE Arena були вщент заповнені, адже хокейні вболівальники прийшли на матч не лише, щоб підтримати український спорт, але й подивитися ще раз на своїх улюбленців, які щойно оформили чемпіонство у британській Елітній лізі.
На жаль, херсонським «щукам» не вдалося здобути перемогу в цьому матчі й вони поступилися господарям з рахунком 9:7. Попри це, досвід, здобутий у цьому протистоянні, піде на користь команді у майбутньому.
 
У воротах «Дніпра» двічі «розписалися» Ґрант Купер та Метт МакЛеод, ще по одному голу забили Мек Стюард та Марк Купер. Окрім чинних гравців клубу «Giants» в наші ворота відзначилися Стів Савьяно, ДжиДжи Піччініч та Даррил Ллойд.
У «щук» відзначилися Ілля Щербак, Богдан Панков, Анатолій Ревука (двічі), Артем Целогородцев, Кирило Бондаренко та Михайло Цюра.
 
Та найголовнішим у цьому матчі був не результат на табло, а кошти, які вдалося зібрати від проданих квитків, атрибутики й протягом матчу на спеціальному сайті для пожертв на рахунок українського спорту. Зокрема, після протистояння голові Федерації хокею України передали чек на 50 тисяч фунтів стерлінгів. Це кошти, які вдалося зібрати до гри. Додаткові надходження передадуть ФХУ пізніше.
Всі зароблені на цьому благодійному матчі кошти підуть на відновлення хокейної інфраструктури України та підтримку молодих українських спортсменів.
 
.