Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша відновив виставу «Баба Пріся, або на початку і наприкінці часів» режисера й автора пʼєси Павла Арʼє.
Репетиції та здача відбулися в приміщенні Миколаївської філії КНУКіМ. Перший показ після повномасштабного вторгнення відбувся в Миколаївському національному академічному українському театрі драми та музичної комедії.
 
Це вистава про дивну сім’ю, яка мешкає в 30-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської атомної електростанції. Покинуте село неподалік від річки Прип’ять, маленький хутір, глухий кут, тікати нікуди, навкруги ліси та болота…
 
 
Показ був премʼєрним для артистів Ольги Бойцової (роль Слави) та Миколи Степаненка (роль Вовчика).
Інші ролі виконали: народна артистка України Олена Галл-Савальська (Баба Пріся), заслужені артисти України Сергій Михайловський (Батько) та Руслан Вишнивецький (Дільничий).
Художниця-постановниця та художниця по костюмах – заслужена художниця України Ольга Гоноболіна, музичне оформлення – Павло Ар’є, художник по світлу – Артем Білозубов, звукорежисер – Ігор Скороход, відеосупровід – Дмитро Галютдінов, помічник режисера – Світлана Іздебська, асистент режисера – заслужений артист України Сергій Михайловський.
 
«Якби ви знали, що значить для акторів відчути енергію переповненої зали – дякуємо щиро Миколі Берсону та всій його команді за цю можливість. Чекатимемо на ваш уславлений театр в Херсоні, як тільки це стане можливим», – каже директор Херсонського театру Олександр Книга.