На пленарному засіданні Херсонської міської ради, депутати відмовили в повному фінансуванні футбольного клубу «Кристал». Зменшивши його фінансування на 2021 рік, з потрібних 13 мільйонів, на 5.
 
Такі кардинальні зміни до бюджету, було внесено з урахуванням думки мера Ігоря Колихаєва, який заявив, що розвивати "Кристал" потрібно за рахунок інвестицій. Він запропонував перетворити муніципальний клуб в акціонерне товариство і доручив керівнику «Кристала» Сергію Шевцову почати пошуки спонсорів і проводити переговори.
 
 
Крім того, вищевказане рішення закріпилося ще й скандальною заявою Колихаєва: «Я буду дивитися, як ви граєте, і в якому стані знаходяться футболісти. Якщо вони грають в букмекерських конторах, тоді нехай гроші вкладають в свій клуб».
 
Директор «Кристала» Сергій Шевцов звинувачення глави міста відкинув, заявивши, що клуб успішно йшов 3 роки в 1-ї ліги, і за цей час не було приводів запідозрити команду в договірних матчах.
 
"У першій лізі склалася така ситуація, що ми виявилися не готові. Відразу з'явилося купа бруду, купа критики", - заявив Шевцов.
 
 
Та на сьогодні вже не стоїть питання, в якій лізі буде грати клуб, актуальним питанням є - чи буде він існувати взагалі.