У херсонських лікарнях працюють медики з різних регіонів України. Вони разом з місцевими лікарями та медичними сестрами надають допомогу жителям. Скільки лікарів працює в місті та чи очікується приїзд додаткових фахівців, дізнавались кореспонденти Суспільного.
 
Приймає, консультує та робить перевʼязки херсонцям хірург із Кременчука Олександр Гахов. У Херсоні він з початку липня. Каже, до нового місця роботи пристосувався швидко, а ось до повітряних тривог і обстрілів — не може звикнути.
 
 
"В Херсоні постійні вибухи. Пацієнтів дуже багато, багато звертаються з травмами через обстріли. Дай Боже, щоб скоріше війна закінчилась", — каже лікар.
 
З 29 червня у відряджені у Херсоні Оксана Хайлова. Вона — медична сестра. Вдома, у Полтаві, працювала у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. У Херсоні робить те саме. Як розповіла медсестра, здивувати її складно, але виснажені очі херсонців, запамʼятає надовго.
За словами генеральної директорки Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша закладу Алли Малицької, у закладі працює три медичні сестри і два хірурги з Полтавщини і Волині. Вони разом з місцевими лікарями надають медичну допомогу херсонцям.
 
"На жаль, проблема з медичними кадрами на Херсонщині є досить гострою. З часу окупації в нашому закладі залишилося менше ніж 50% медичних фахівців. Мова йде про лікарів і медичних сестер. В серпні очікуємо приїзд медичної сестри з Рівного. Також ведемо переговори про приїзд лікарів анестезіологів та неврологів", — говорить директорка закладу.
З навантаженням медичний персонал лікарні справляється, каже Алла Малицька.
 
.