Він переживає важкі часи​.Через війну, яку розпочала Росія, баг​ато українських курортів опинилися в тимчасовій окупації. Серед них і Залізний порт, який знаходиться на узбережжі Чорного моря в Херсонській області.
 
До повномасштабного вторгнення туди постійно приїздили відпочивальники з усієї України, але зараз популярний курорт переживає занепад.
На відео місцевого жителя, які він виклав на своєму YouTube-каналі, помітно як окупація вплинула на населений пункт.
 
 
В середині липня, у розпал сезону відпусток та літніх канікул, вулиці курорту порожні. Місцевий бізнес, який існував за рахунок відпочивальників, вже другий рік поспіль рахує збитки. Люди не їдуть, тож бази відпочинку, готелі, кафе і магазини залишаються без грошей, які б мали підтримувати їх до наступного курортного сезону.  
Багато торгівельних точок, особливо з сезонними товарами, просто не відкрилися. Столики кафе на пляжі, які в цей час повинні бути зайняті, порожні.  
 
На пляжі, який навряд чи готували перед початком літа, майже немає людей. Ті, що прийшли до води, за словами автора відео, з числа мешканців Запорізької та Херсонської областей, яких окупанти тимчасово розмістили в порожніх базах відпочинку.
На відео також помітні атракціони, які цього року також не дочекалися дітей.