Генеральний директор херсонського «Дніпра» Микита Васильєв, дозаявлений «щуками» в останній день трансферного вікна як захисник команди, приступив до активних тренувань на льоду нарівні з рештою гравців, - повідомляє офіційна сторінка «Дніпра» у соцмережах.
Після закінчення заняття 32-річний Васильєв поділився своїми враженнями та розповів про курйоз, який трапився з ним на першому тренуванні після повернення у гру через чотири роки.
 
«Сьогодні вперше після тривалої перерви вийшов на лід у повноцінному хокейному екіпіруванні і швидко відчув, як усе набагато важче робити на льоду, ніж у тренерському костюмі, - бере слово Микита Васильєв. – Пропущені три з половиною сезони залишили свій відбиток, але маю час, щоб набрати форму. У залі та на «землі» я вже займався самостійно і фізично привів себе в тонус, тепер треба привести в норму «дихання» і все інше у льодовій підготовці, а це вже інша історія.
 
 
Поки що я не форсую навичок свого клацання по воротах, але вже вдалося забити ефектний гол від хрестовини, після якого партнери по команді бурхливо відреагували. Навіть при тому, що ворота виявилися порожніми, поки Едуард Захарченко від'їхав убік (посміхається). Не обійшлося на тренуванні і без казусів: наприкінці заняття у форматі «3 на 3» я примудрився забити… у свої ворота (сміється). Так вийшло, що зробив віраж перед воротами, а гравець суперника вдарив мені по ключці і шайба зрадливо зайшла у ворота Макса Сулютіна, який виявився не готовим до такого сюрпризу. У результаті моя команда програла і як покарання довелося бігти на три штрафні кола більше, ніж у нас прийнято «за стандартом» наприкінці тренування».
 
Нагадаємо, що Микита Васильєв свій останній ігровий сезон провів у складі румунського «Стяуа» у сезоні-2018/19.