Мер Скадовська Олександр Яковлєв розповів, що росіяни планують розмістити в туристичних базах міста дітей з окупованої частини Донбасу.
Про таке він заявив «Новинам Приазов?я».
«З'явилося повідомлення від них, що Скадовськ буде приймати дітей на оздоровлення з Луганська та Донецької області. Не уявляю, як це може відбуватись», – зазначив Яковлєв.
Підприємців Скадовська росіяни запрошують проходити так звану реєстрацію в новій податковійФото: скріншот з інтерв?ю інтернет-виданню "Студентство"
 
Нові «правила» для бізнесу
За його інформацією, бізнесмени Скадовська не погоджуються проходити так звану «реєстрацію».
 
 
«Запрошують їх проходити так звану реєстрацію в новій податковій, яка знаходиться на першому поверсі нової адміністрації тепер. Що то за податкова і що то за реєстрація, мені не відомо, ще жоден підприємець цю реєстрацію не пройшов», – сказав він.
Мер Скадовська зазначив, що об'єкти туристичної інфраструктури міста на сьогодні не ушкоджені, але проблеми з комунальним обслуговуванням цих баз.
 
«Зараз комунальні служби збирають набагато менше коштів і, відповідно, мають заборгованості по оплаті за електроенергію. Чи зможуть вони ці кризові явища подолати – ще складно сказати, все в такому невизначеному становищі», – наголосив він.
 
Туристи не поїдуть в окупований Скадовськ
Олександр Яковлєв вважає, що мало хто з туристів цього року наважаться відвідати місця відпочинку в тимчасово окупованому Скадовську. Навіть дорога туди, за його словами, дуже небезпечна.
«Проїзду немає, його навіть немає для тих, хто хоче виїжджати – це ризиковано, люди потрапляють під обстріли. Про який можна казати відпочинок? Це нереально. Думаю, це більше розмови, ніж це реально може статися», – прокоментував Яковлєв.
 
.
 
За словами Яковлєва, ситуація зміниться, коли Скадовськ звільнять від окупації. І місто зможе протягом місяця підготуватися до курортного сезону. На його думку, головне питання сьогодні – безпека.
.