Екссолістка "ВІА Гри" Міша Романова під час повномасштабної війни втратила батька. Проститися з рідною людиною співачка не змогла, адже на той момент її місто Херсон було під окупацією.
Виконавиця розповіла сайту ТСН.ua, що у останню путь тата їй допомогли провести знайомі та родичі, що залишилися у місті.
"Коли батько помер, Херсон ще був в окупації. Я намагалася бути на зв'язку з родичами, зі знайомими там. Я дуже їм дякую за те, що вони допомогли організувати похорон", - поділилася сумними спогадами Романова.
 
Міша зізналася, що попри велике бажання, вона ще досі не змогла побувати у рідному Херсоні та навідатися на могилу до батька. Виконавиця сподівається, що зовсім скоро вона зі своєю мамою зможе нарешті поїхати додому.
 
 
"Я ще не була у Херсоні, бо все ще там дуже гаряча точка, але дуже хочу нарешті поїхати додому. Зараз Херсон увесь в ранах. Я навіть не уявляю свої почуття, коли побачу все це після того, як ці падлюки прийшли до нас. Я дуже сподіваюсь, що скоро буде перемога і ми всі поїдемо до своїх міст. Моя мама дуже сумує за рідною домівкою. Вона зараз у Німеччині зі мною, з моїм сином, і раз у місяць у неї буває такий ривок, поїхати до Херсону, але я її поки зупиняю", - розповіла Романова.