Міська влада показала проєкт реконструкції вулиці, на якій знесли ринок "Кристал"
Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко показав ескізи проєкту реконструкції вулиці Олеся Гончара, на якій знесли ринок “Кристал”. 
Вони опубліковані на телеграм-каналі чиновника. 
 
Демонтаж ринку розпочали 5 травня. Пізніше, 8 травня, Мрочко заявив, що на цьому місці не споруджуватимуть житловий будинок чи стоянку, а зроблять громадський простір. 
За словами чиновника, це має бути безбар’єрне середовище, доступне для всіх. А ескізний проєкт реконструкції передбачає зони відпочинку, простори для дітей, велостоянки та велопрокат і пішохідні простори. 
 
 
Також міська влада опублікувала пошту, на яку можна надіслати власні, ідеї, пропозиції та проєкт щодо реконструкції вулиці: [email protected] 
Крім цього, Мрочко заявив, що 18 травня відбудеться зустріч влади з керівництвом ринку “Кристал” та ініціативною групою підприємців. За його словами, там буде розглядатись питання про виділення законної земельної ділянки для будівництва ринку, а всім підприємцям запропонують альтернативні законні місця для торгівлі. 
 
На початку повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, на ринку "Кристал" у центрі Херсона сталася пожежа. Причину її тоді не назвали.
На початку травня начальник Херсонської військової адміністрації повідомив, що ринок демонтують.