В Україні триває мобілізація 2023 року, і є серйозна проблема у цьому процесі.
Іноді територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відправляють до зони бойових дій людей, які не хочуть воювати, і таким чином підставляють українських воїнів, розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко в  інтерв'ю  ТСН.ua.
 
Експерт зазначив, що у нас є проросійськи налаштовані громадяни, які зроблять усе, щоб не захищати Україну та нашкодити Збройним силам нашої держави. Він наголосив, що таких людей треба відсівати одразу і не мобілізувати.
 
 
"... Їх не треба взагалі ніяк мобілізувати, тому що це загроза для того підрозділу, в якому ця людина перебуватиме. Це має бути досить серйозний морально-психологічний відбір. Але хто в ТЦК це робить?" – зазначив співрозмовник.
На думку експерта, також не можна відправляти на фронт людей, які не хочуть воювати.
 
"Ну ось, приклад, якщо підходять представники ТЦК до людини на вулиці і вручають повістку. Ця людина намагається втекти чи чинить опір. Який сенс її вже мобілізувати? Просто психологічно. Що ви робите? Ви що самі не розумієте... Вам треба зробити план , галочку поставити? Окей. А кого ви відправляєте в зону бойових дій до фактично ваших же побратимів? Коваленко.