Не встигли морози скувати кригою водойми, як в Україні відкрився лік нещасним випадкам на льоду. Трагічно прогулянка замерзлим ставком завершилася в селищі Іванівка. 32-річний місцевий житель не просто вирішив пройтися крижаною водоймою, а ще й 5-річного сина із собою потягнув.
 
Тонкий лід людей не витримав, відчайдухи провалилися. Намагаючись врятувати хлопчика, батько виштовхнув його ближче до криги, сам же, від різких рухів, пішов під воду. Випадковим свідком цих моторошних подій стала місцева жителька, адже ставок розташований у центрі селища.
 
 
Жінка негайно викликала 101, а ще – чимдуж почала кликати на допомогу. Крик почув 31-річний односелець, який неподалік проїжджав на скутері. Чоловік  підібрався кригою до місця, де плюхався малий. Розуміючи, що витягнути дитину на поверхню через надто тонкий лід не вдасться, він підтримував на воді хлопчика до приїзду рятувальників.
 
Співробітники районного підрозділу ДСНС на місце прибули за лічені хвилини. Один із бійців обережно підповз до людей, які борсалися у воді метрів за 20 від берега, і кинув їм мотузку. Завдяки ній чоловіка з дитиною і витягли на берег, де вже чекали медики «швидкої». Зараз малеча із небайдужим односельцем у лікарні. Обидва відбулися переохолодженням, стан пацієнтів оцінюється як задовільний. 
 
Тим часом до Іванівки з Херсона вирушили водолази аварійно-рятувального загону спецпризначення ДСНС. Шукатимуть тіло загиблого батька хлопчика. Чому чоловік пішов із сином на ледь замерзлий ставок, тепер вже ніхто не дізнається. Односельці кажуть, родина, де сталася трагедія, благополучна, і алкоголем в ній не зловживали.              
 

 
Рятувальники  ж нагадують всім, що крига зараз дуже ненадійна, і просять не ризикувати життям, власним і рідних. Попередьте про небезпеку своїх дітей!
Марина САВЧЕНКО