Вандали зіпсували стенд загиблим у російсько-українській війні новокаховчанам, урочисто відкритий 14 жовтня біля пам’ятної стели Захисникам України. Вже 16 жовтня невідомі розмалювали його червоною фарбою.
Ініціаторами встановлення стенду були члени громадської організації учасників бойових дій та ветеранів АТО «Біла стріла».
 
«Якщо ті, хто спаплюжив стенд вважають, що таким чином вони висловили своє незадоволення нашою організацією, то вони помиляються. Вони спаплюжили пам’ять про загиблих не лише в російсько-українській війні, а й в будь-якій іншій, де проливалася кров і обривалося життя українця-патріота. Вони своїми діями висловили зневагу до українського народу, для якого пам’ять — це святе. Це зневага до тих, які пам’ятають заради майбутнього», — таким зверненням відреагували представники ГО «Біла стріла».
 
 
Вони запевнили, що обов’язково знайдуть вандалів. Зокрема, вони сподіваються на допомогу комунального підприємства «Муніципальна охорона», яке очолює ветеран АТО Михайло Нечеса. До нього вже надійшла інформація від очевидців, коли саме це сталось.
За словами Михайла Нечеси, муніципальна охорона вже заступила на посилене чергування, щоб забезпечити спокій у Новій Каховці напередодні місцевих виборів.
Олег БАТУРІН.