У Новотроїцькому суд розглядав справу мешканця Новомиколаївки, який жорстоко побив дружину. Два роки тому у цьому ж суді пенсіонер отримав рік ув’язнення за домашнє насильство. Відсидівши 11 місяців, був достроково звільнений з умовою рік відмічатись в органах пробації.
Одного з ранків після звільнення під час сварки кулаком він вдарив дружину так, що вона впала на диван. Далі бив лежачу. Бідолашна отримала переломи променевої і плечової кісток.
 
У суді насильник пояснив, що того ранку збирався їхати до Новотроїцького, аби відмітитись. Проте побачив, що дружина пристебнула велосипед тросом. Відстебнути відмовилась, сказавши, що він їй потрібен. Тоді чоловік побіг за нею у кухню, після чого почав бити по голові та руках, якими вона прикривалась. Після розповіді у суді додав, що у вчиненому щиро розкаюється.
 
 
Потерпіла розповіла судді, що велосипед не давала, бо він був потрібен їй по господарству. Тоді чоловік взяв сокиру і почав рубати трос. Вона закричала і побігла на кухню. Вибивши ногою двері, чоловік гамселив її до тих пір, поки на крики прибіг син і відтягнув насильника. Під час побиття, зізналась жінка, у неї найбільше постраждала ліва рука, у яку встановлено імплант.
 
На придбання ліків, оплату обстеження та проведення операції потерпіла витратила 19 771,08 гривень, що підтвердила на судді документально. Ці гроші вона попросила стягнути з насильника.
Обвинувачений розповів судді, що віддав дружині на лікування більше 20 000, однак підтвердити це не зміг.
 
Суддя ухвалила визнати чоловіка винним у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості і призначила йому позбавлення волі строком на 1 рік і 1 місяць. Місяць до вироку було приєднано з не відбутої частини попереднього терміну.
Андрій БЕЙНИК.
 
.