На рідкість цинічне пограбування школярки з багатодітної родини сталося на Херсонщині. У селі Нова Збур’ївка пізно ввечері поверталася додому після зустрічі з друзями 16-річна юнка. Вона нічого не боялася, оскільки йшла центром населеного пункту. Аж раптом до неї ззаду підбіг якийсь чоловік, приставив до шиї електрошокер, та вихопив з рук мобільний телефон. 
 
Дівчинка так налякалася, що побігла до найближчої садиби, перестрибнула через огорожу, й закричала по допомогу. Господарі будинку викликали поліцію, і з Голої Пристані примчала слідчо-оперативна група. На той час потерпіла свій телефон уже знайшла – у сутичці він випав на підлогу й розбився. Тож скористатися ним нападник не зумів, але й власниці від того не легше: окрім неї, у родині виховується ще четверо малих, і придбати для доньки новий телефон батьки якщо й зможуть, то це для них буде чутливий удар по сімейному бюджету.
 
 
У відділенні Національної поліції Голої Пристані напад кваліфікують, як грабіж із застосуванням насилля (частина друга статті 186 КК України). Це тяжкий злочин, за який позбавляють волі. Але встановити самого злочинця поки не вдалося: потерпіла у темряві його розгледіти не змогла, а камер відеоспостереження поруч не було – мабуть, грабіжник саме тому й вибрав тут місце для засідки, і чекав першу зустрічну жертву, а не спеціально підстерігав школярку.
Сергій ЯНОВСБКИЙ.
.

Больше интересных новостей на сайте Типичный Херсон читайте в рубрике КРИМИНАЛ И ДТП