Папір, кажуть, все стерпить. У цьому випадку паперу, на якому друкуються окупаційні агітки «Комсомольская правда. Херсонская область» і «Надднепрянская правда», не позаздриш. Терпіти йому доводиться таку нахабну брехню - що просто жах!
 
У № 6 окупаційної «НП» вже на першій шпальті можна прочитати про те, що росія «продовжить звільнення своїх земель від київської хунти, а всі території, які до цих пір страждають під гнітом бандерівської влади, скоро зможуть зітхнути на повні груди». У № 8 окупаційної «КП» на першій шпальті, як завжди поміщено, «мудрість» путіна. Цього разу не про «гумову попу», а про те, що «завжди існує чоловіче і жіноче начало».
 
 
Найактуальнішій для окупантів темі «виборів» путіна присвячений № 7 агітки «Надднепрянская правда». У номері також можна прочитати програму передач окупаційного телеканалу «Таврия», інтерв’ю на цілу сторінку окупаційної міністерки праці і соціального захисту алли бархатнової з заклинанням у кожному абзаці «Росія - соціальна держава», «роздуми» майбутнього в’язня Гааги (якщо доживе) сальда про те, що «Зеленського треба судити». На цілу шпальту поміщено страшну казку з назвою «Як у Херсона намагаються вкрасти його російську історію».
 
Ще одна така ж фантазійна історія на сторінку має назву «Кринки повернули додому: чергова поразка ЗСУ». У тексті пояснюється, чому окупанти так довго нічого не могли (більше того - і досі не можуть!) вдіяти з Кринками. Виявляється, вони просто «влаштували пастку». Цитата: «І з боку це дійсно виглядало як пастка: російська армія не поспішала повертати село, а дала ЗСУ можливість висадки все нових і нових сил». Навіть російські «воєнкори» пишуть у Телеграм, що таку «можливість» окупанти «дають» і досі.
 
«Заспокоїли, але грошей і зброї не дають» - має назву «аналітична» стаття без підпису на сторінці 9. У тексті пропагандисти відчайдушно ліплять з України образ жертви, яку залишили всі союзники. Ось цитати: «Президентська гонка в США йде у режимі «боїв без правил», у якій Трамп і його прибічники зацікавлені у максимальній кількості провалів нинішньої адміністрації і всіляко їм сприяють. Невдалий для Америки хід подій на Україні здатен сильно підірвати і без того невтішні позиції Байдена, а повна «катастрофа» і зовсім залишити без будь-яких шансів на переобрання».
 
.
 
«Польські фермери найжорсткішим способом заблокували кордон з Україною, українське зерно просто висипають з фур і вагонів на землю. А польський уряд, колись найбільш «відданий» союзник України не може або не хоче це припинити».
 
«А польських фермерів підтримують колеги, що масово протестують по всій Європі, які серед іншого вимагають менше витрачати на Україну, а більше - на власні нагальні потреби».
Тож, шановні міжнародні партнери, якщо ви зараз це читаєте, покажіть російським окупантам, як жорстоко вони помиляються. Інакше, як і ми, можете у реалі пізнати, що таке війна.
Борис ВИНОГРАДОВ