На базі колишнього Новоолександрівського гастроентерологічного санаторію та табору ім. Бережного у Херсонській області відкрилась філія «Артеку» – «Артек Річковий». З нагоди відкриття першої зміни депутат Херсонської обласної ради від фракції "Наш край" Микола Дмитрук подарував дітям 10 пляжних лежаків..
.
Подарунок депутата не простоює без діла – усім хочеться після активного відпочинку комфортно помліти на південному сонечку. "Напередодні оздоровчого сезону ми з колегами виділили з обласного бюджету кошти для дітей соціально незахищених категорій та з проблемами здоров’я.
.
Також грошима допоміг і бізнес. 85 путівок для таких діток ми розділили між всіма ОТГ області», - розповів Микола Дмитрук. Київський «Артек» приїхав до новоствореної філії теж не з порожніми руками, а з усім своїм інтелектуальним надбанням – тренерами, вихователями та обладнанням, аби відпочинок для дітей минув цікаво і з користю. Є астрономічне приладдя, каяки для річкових походів й багато інших цікавинок, які перетворили життя у таборі на незабутню подорож. На Херсонщині «артеківці» вперше провели еколого-дослідницьку експедицію «Скарби Таврії».
.
«Райські природні місця Нововорцовщини – ліс, річка, чисте повітря, - ідеальні для оздоровлення та реабілітації. Ще в минулі роки тут розташовувалися заклади, де набиралися сил наші діти. Тож вибір місця для філії «Артеку» – «Артеку Річкового» невипадковий», - додає депутат.