«Мешканка Великолепетиського району публічно дискредитувала Збройні сили РФ. А потім ухилялась від повістки у суд, думаючи, що у село, що обстрілюється, за нею не приїдуть», - повідомила окупаційна «Комсомольская правда».
 
«Жінка 1967 р. н. проживає у Рубанівці Великолепетиського району. - пояснили пропагандисти. - Судове засідання за фактом дискредитації нею ЗС РФ було призначене на 22 травня 2024 року, але громадянка, будучи поінформованою, до суду не з’явилась, вважаючи, що зможе сховатись у віддаленому від центру селі».
 
 
На фото бачимо вояка, який показує «правопорушниці», як їй зайти у мікроавтобус. Він у касці і бронежилеті. Видно, що дуже боїться беззбройну українку. «Співробітники Новотроїцького відділення судових приставів ГУ ФССП Росії по Херсонській області вирушили з ризиком для життя у 15-кілометрову зону і примусово доставили відповідачку у Новотроїцькій міжрайонний суд, - написали пропагандисти з «КП». - Тепер правопорушницю чекає покарання, а новотроїцьких судових приставів - нагорода за сміливість і чітке виконання судового рішення».
 
Проте, якщо ми зайдемо на канал окупаційної адміністрації Великолепетиського «муніципального округу», то відразу побачимо, що окупаційні пристави не дуже і ризикували своїми нікчемними життями. Ба, більше - Рубанівка якщо обстрілюється, то лише росіянами. Інакше вони нізащо б не змогли провести свято для дітей до дня Росії.
 
«У селі Рубанівка для дітей дитячого оздоровчого табору «Веселка» і вихованців дитячого садка був організований спортивний танцювальний квест, - повідомила фейкова адміністрація. - Діти з задоволенням танцювали під музику,
брали участь у конкурсах і веселих іграх».
На підтвердження колаборанти продемонстрували фото. Задоволення, щоправда, на них не дуже видно. Але і обстріли - також.
Богдан СТРАЖАК
 
.