Армія країни-агресора продовжує терор мирного населення правобережжя Херсонщини. Минулої доби по житлових кварталах війська рф били з артилерії, мінометів і БпЛА.
Про це звітує пресслужба поліції Херсонської області.
 
Під вогнем противника перебували Херсон, Антонівка, Білозерка, Станіслав, Садове, Берислав, Монастирське, Новорайськ, Бургунка, Осокорівка, Михайлівка, Гаврилівка.
Через дії ворога пошкоджено п’ять багатоквартирних та вісім приватних будинків, два автомобілі, адміністративну будівлю.
 
 
З артилерії російські війська обстріляли Білозерку. Один зі снарядів влучив у будинок, пошкодивши його. Постраждав 61-річний чоловік, який під час атаки перебував на подвір’ї. Його ушпиталили з мінно-вибуховою травмою, уламковими пораненнями тулуба й стегна. Зазнали пошкоджень адміністративна будівля й ще один житловий будинок.
 
Ввечері під дроновий удар ворога потрапила 60-річна жителька селища. Її доправили до медзакладу з контузією, вибуховою та черепно-мозковою травмами.
Через скиди з БпЛА пошкоджено два приватні будинки в Михайлівці та Станіславі.
У Велетенському в полі 54-річний місцевий житель наступив на невідомий вибуховий предмет, який здетонував. З мінно-вибуховою травмою чоловіка доправили до лікарні.
 
Поліція Херсонщини вкотре закликає громадян бути обережними, дивитися під ноги й не відвідувати потенційно небезпечні місця. У разі виявлення підозрілих знахідок одразу повідомляйте на спецлінії «101» або «102».
 
.
 
Вдень окупанти з артилерії били по мікрорайону «Шуменський» у Херсоні. Зазнали пошкоджень чотири багатоквартирні та приватний будинки, а також два автомобілі. Поранені дві жінки віком 57 і 76 років, у них вибухові та черепно-мозкові травми, контузії, перелом руки.
 
Ввечері російські військові завдали артилерійських ударів по іншій частині Корабельного району. Пошкоджено три приватні будинки.
Під артилерійським обстрілом ворога перебував і Дніпровський район. Там пошкоджено багатоквартирний будинок.
На місцях російських атак працювали всі профільні служби.
За минулу добу поліція відреагувала на 201 заяву і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Відкрито 6 проваджень за ст. 438 «Воєнні злочини» Кримінального кодексу України.