Ощадбанк відтепер надаватиме послуги на прифронтових територіях у мобільних відділеннях на базі автофургонів.
Про це банк повідомив на своєму сайті.
 
Новий пересувний мобільний підрозділ на базі автомобіля Ford Transit презентував сьогодні Ощад у Києві. Це панцерований транспортний засіб спеціального призначення, який відповідає всім державним стандартам захисту спеціалізованих автомобілів. Заплановано, що п’ять таких авто найближчим часом вирушать у прифронтові території Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей і надаватимуть фінансові послуги там, де не працює жоден інший банк.
 
 
Мобільні відділення покликані забезпечити виконання важливої соціальної місії: надання фінансових послуг українцям, які мешкають у безпосередній близькості до лінії фронту, та захисникам України. Ще одне пріоритетне завдання – не лише забезпечити обслуговування клієнтів, а й гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників. Тому автомобілі мають сталеве панцерування пасажирського відсіку та броньовану капсулу касового відсіку з куленепробивним склом», – наголосив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.
 
Броньовані мобільні підрозділи оснащено супутниковим зв’язком, сигналізацією і тривожними кнопками. Тут є автономне електропостачання, системи відеоспостереження, пожежогасіння, кондиціонування та вентиляції.
 
«Нові мобільні підрозділи мають усе необхідне обладнання для надання банківських послуг як у звичайному банківському відділенні. В них наші клієнти незабаром отримають можливість відкривати поточні рахунки, оформлювати депозити, перевипускати платіжні картки, здійснювати грошові перекази, отримувати соціальні виплати та інші банківські послуги», – зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за роздрібний бізнес.
 
.
 
Крім цього, Ощадбанк продовжує відновлювати роботу стаціонарних відділень у регіонах, що постраждали від бойових дій або знаходяться в безпосередній близькості до лінії фронту. Так, наразі функціонують 31 відділення Ощадбанку на Донеччині, 28 установ у Запорізькій області, 62 – у Харківській та 8 – у Херсонській.