Росіяни продовжують призначати на керівні посади у так званих “адміністраціях” окупованих територій України своїх співгромадян. Так, на Херсонщину “десантувався” цілий колишній віце-губернатор Краснодарського краю Ігор Чагаєв. На Кубані Чагаєв займався внутрішньою політикою і покинув свою посаду саме задля вояжу на Херсонщину.
Про призначення Чагаєва повідомляють російські джерела.
 
“Колишній віце-губернатор Краснодарського краю Ігор Чагаєв прибув до Херсонської області і почав роботу в місцевому уряді поки неофіційно”, – зазначають росіяни. Звісно, враховуючи те, що Чагаєв відмовився від місця віце-губернатора, на Херсонщині його посада буде вища або відповідна за рівнем до тої, що він займав на Кубані. Можливо, Чагаєв претендуватиме на крісло так званого “губернатора” Херсонщини Володимира Сальдо, чутки про відсторонення якого перманентно з’являються в російських ЗМІ. 
 
 
Ігор Чагаєв не перший виходець з Кубані, якого росіяни призначали керувати окупованою частиною Херсонщини. Так, з 25 листопада 2022 року “уряд” Херсонщини очолює колишній мер Краснодара Андрєй Алєксєєнко. За словами російських політологів, гастролери-управлінці розглядають Херсонщину як певний “трамплін для подальшого кар’єрного росту.
 
“Окуповані  території – це місце своєрідного кадрового трампліну, який свідомо обирають (попри всі ризики) багато провінційних політиків. Ігоря Чагаєва, схоже, теж ця спокуса не минула. Раніше, нагадаю, на нові території поїхало кілька інших краснодарських політиків – від мера Краснодара Андрєя Алєксєєнка до керівника управління соцзахисту Гулькєвічного району Євгенія Маркєлова”, – зазначає російський політолог Антон Чаблін.  
 
Ігор Олегович Чагаєв народився 19 червня 1987 року в місті Лабінськ Краснодарського краю. Після закінчення ВИШу, займав низку посад в управлінських структурах Краснодарського краю. Перед призначенням на Херсонщину – займав посаду віце-губернатора Краснодарського краю з внутрішнбої політики. 
 
.