Депутат создал искусственные препятствия в деятельности предпринимателя и требовал у него 27 тыс. долларов США.
Правоохранители задержали депутата 8-го созыва Херсонского областного совета по факту вымогательства взятки. Об этом в среду, 26 января, сообщает Офис Генпрокурора.
 
Отмечается, что депутат создал искусственные препятствия в деятельности предпринимателя и требовал у него 27 тыс. долларов США за содействие в снятии ареста, наложенного на административное здание общества в г. Скадовск, а также за отзыв из Скадовского районного суда намеренно поданных исков в это общество.
 
 
По месту жительства депутата проводятся обыски. Решается вопрос по поводу сообщения задержанному о подозрении и избрании меры пресечения.
_____________________________________________________________________________________________________

Операцію по затримці депутата Кульчиковського тримали в таємниці від керівництва херсонської поліції

Депутата Херсонської обласної ради Сергія Кульчаковського затримували не херсонські, а столичні правоохоронці.
Про це розповіло джерело МОСТа у правоохоронних органах.
 
Розробкою депутата, який вимагав у скадовського підприємця 27 тис. доларів США, займалося Головне слідче управління Нацполу, за процесуального керівництва Генпрокуратури та оперативним супродженням Департаменту стратегічних розслідувань.
 
«Операцію тримали в тайні від начальника ГУНП у Херсонській області Олександра Прокудіна, бо довіри до нього давно немає. Про можливе затримання він би відразу повідомив мера Херсона Ігоря Колихаєва, а той свого депутата. Тож, кияни працювали автономно і затримали депутата на гарячому» - розповіло джерело.
 
.
 
Цікаво, що провадження (№ 12021000000001440) внесли до ЄРДР ще 18 листопада 2021 року, через тиждень після першого затримання. Тоді депутата обласної ради від партії Ігоря Колихаєва Нам тут жити Сергія Кульчиковського затримали при отриманні хабаря.
Що ж на цей раз не сподобалося столичним поліцейським?
 
Згідно матеріалів кримінального провадження, депутат Херсонської обласної ради вимагав кошти у розмірі 27 тис. доларів США від теперішнього власника за не створення штучних обмежень у судовому порядку його прав вільно розпоряджатись майном, залучивши до злочинної діяльності свою сестру.
Відомо, що поліцейські провели ряд обшуків за адресами проживання фігурантів.
За інформацією МОСТа, міру запобіжного заходу депутату Кульчиковському будуть обирати у Печерському суді.