Начальниця управління фізкультури та спорту Миколаївської міської ради Ірина Бондаренко вийшла із СІЗО — за неї своєчасно було внесено заставу, встановлену судом.
Разом з тим, як вдалося з'ясувати « Новинам-N», через бюрократичну тяганину Ірина Бондаренко не змогла залишити ізолятор у день ув'язнення — підтвердження оплати застави надійшло до відповідної служби пізно, тому чиновниця провела ніч у камері СІЗО.
 
Нагадаємо, у Миколаєві слідчі вручили  підозру начальниці одного з управлінь Миколаївської міськради  — її підозрюють у працевлаштуванні своїх знайомих до комунальних установ міста, при цьому на робочих місцях вони не з'являлися, а вона замість них отримувала зарплату.
Наразі встановлена ​​сума збитків, завданих міському бюджету, склала  понад 550 тисяч гривень.
 
 
Йдеться про начальницю міського управління спорту  Ірину Бондаренко  — раніше  вже були проведені обшуки в управлінні, яке вона очолює.
Їй було обрано запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі  832 тисячі гривень .
 
Також під час розгляду клопотання про усунення підозрюваної з посади було зачитано відповідний документ, у якому зазначається, що чиновниця може бути причетна до  працевлаштування власних свекра, свекрухи та няні.