Костюм Анны Неплях, созданный дизайнером Натальей Шевчук, вызвал шквал негативных комментариев.
Дизайнерский наряд Анны Неплях для конкурса Мисс Вселенная 2021 раскритиковали в сети. Пост в Facebook-аккаунте Miss Universe Ukraine, где был представлен костюм, собрал множество негативных комментриев.
 
В описании образа указано, что каркасная юбка костюма украшена 25 пяльцами с вышивками по числу регионов Украины, включая Донбасс и Крым, а корсет костюма сплетен из натуральной лозы
 
 
"В создании всех элементов национального костюма было задействовано более десяти мастеров разных ремесел: швеи, вышивальщицы, мастерица по лозоплетению, а также мастер по металлу. Общий вес костюма составляет более 15 кг", – указали украинские организаторы конкурса.
 
При этом пользователи отметили, что творение дизайнера Натальи Шевчук очень похоже на работу Жана-Поля Готье, и назвали его "безвкусицей".
 
"Как вообще можно такой трэш придумать в 2021 году?", "Вазочка", "Если конкурс на худший наряд, то это победа!", "К модели прикреплена фотозона?", "Это просто ужас", "Елка Януковича в кокошнике", "Напомнило открытки СССР: мир, труд, май. Не хватает летящего голубя над этим странным кругом", "Изуродовали девушку! Позор а не убранство", – написали недовольные фолловеры. 
.
 
.
 
ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:
.
 ● Авторка сійого творєнія, прости Господи, надихалася ікібаною а-ля початку нульових: пам'ятаєте, колись були модні такі дешеві корзинки з лози, які чіплялися на стіну, а в середину напихалися жахливі штучні(похоронні) квіточки і з них ще листочки якісь дивні звисали. Такі ще в школах над дошкою часто висіли, або по кутках. Або, схожі ще на гробках ставлять. Так от, якщо це, кхм, платтячко перевернути - вийде подібна вазочка
 
 ● Якщо це конкурс на найгірше вбрання, то це перемога! Дуже прикро, що світ побачить Україну такою.
.
 ● Ви серйозно? І хто відбирав і оцінював цей витвір? Я розумію, що має бути сценічний костюм і тд., але ж смак теж має бути. Це нічого, що маки символ втрати і журби?
.
 ● Виглядає так, наче на костюм надьоргали квітів з поминальних вінків, прости Господи.
Прослідковується тенденція пришпандьорити конкурсантці щось велике і кругле біля голови. Минулого разу це була крадена витинанка, тепер оце одоробало.
Несмак, страшний несмак. Хотілося би знати "майстрів", які брали участь в створенні оцього "шедевру".
 .
 ● У дизайнерів фантазії не вистачило придумати щось дійсно в українському стилі, а не вотетофсьо?
.
 ● На голові кокошник, від нього теліпається триколор, а нижня корзина імітує сарафан. Де тут про Україну?
.
 ● це хто замовив так позорить Україну??!! для сільського конкурсу - й то по кольорам не підходить!
зробили з красуні рагульське опудало!
.
 ● Дурний піп, дурна його молитва. Як людина, все життя віддана образотворчому мистецтву в широкому розумінні, годен аналізувати й піддати нищівній аргументованій критиці оце опудало, але шкода часу. Тобто буквально, ця надумана псевдопафосна гидота не вартує розмови. Втішає, що все це в межах якоїсь тусовки, в паралельномі світі, тобто аж так багато шкоди не вчинить. -------А може й вчинить..
 
 ● Дизайнер з'їхав з глузду? Я розумію політ фантазії.... Але з першого погляду розумієш, що до України це немає ніякого дотику. Ви сліпі? Чи таки дурні? Оцей триколор на кого розрахований? Ганьбіща! Спаплюжили україньське нанівець. Рушник у процесі? Та використайте справжній і завершений. Дівчині удачі і своєї думки!