Внаслідок обстрілу Херсона у суботу загинули дружина та дочка спортивного лікаря Володимира Дудки, який працював у декількох футбольних клубах.
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на інформацію Херсонської обласної асоціації футболу.
 "З глибоким сумом повідомляємо, що наш футбольний товариш, спортивний лікар, фізіотерапевт, який працював у таких футбольних клубах, як МФК "Кристал" Херсон, "Таврія" Сімферополь, "Енергія" Нова Каховка та інших – Володимир Дудка, сьогодні втратив свою родину.
 
Під час чергового ворожого обстрілу, напередодні Великодня, російська артилерія вдарила по Таврійському мікрорайоні міста біля освітнього закладу. Його дружина та донька трагічно загинули, отримавши травми, несумісні з життям", - сказано у повідомленні.
 
 
Херсонська обласна асоціація футболу заявила, що надасть фінансову допомогу Дудці, а також публікує його карту для бажаючих допомогти: 5168 7451 1561 2308 Приватбанк (Дудка В.В.).
В той же час у чоловік і батько загиблих сьогодні в Херсоні жінок вирішив піти до ЗСУ, дізнавшись про їхню смерть. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив прес-офіцер комендатури Херсона Дмитро Плетенчук.