Вчора ввечері херсонські активісти потрапили до «завареного» офісу ГФ «Самооборона Херсон» і побачили, що його розгромили та пограбували.
 
Про це повідомила керівник «Правого Сектора» Херсонської області Наталія Вотеічкіна.
 
 
Вона зазначає, що до офісу увірвались через вікно – про це свідчать зірвані грати, розгромили його з середини, викрали мобільний телефон, рації, внутрішні документи організації, листування та базу даних сепаратистів Херсонської області, яку «Самооборона» збирала протягом чотирьох років. Потім двері залили піною, заварили та опечатали.
 
 
 
 
«Громадське формування «Самооборона Херсон» має не розірваний через суд договір оренди. Повідомлень про припинення (договору – ред.) за місяць вона (керівник організації Інна Усачова – ред.) не отримувала, і навіть за три місяці перед кінцевою датою терміну договору вона (Інна Усачова – ред.) писала заяву про пролонгацію. За місяць до кінцевого терміну на сесії міськради ставили на голосування питання розірвання договору і питання про продовження договору. Необхідних голосів ці питання не набрали», – пояснює ситуація Наталія Вотеічкіна.
 
Вона зазначає, що активісти тільки ввечері змогли потрапити до приміщення та побачили розгром. При поверхневому огляді виявили зникнення речей та документів, поламані меблі.
 
Зараз на місці працює поліція. Як повідомляє активістка, попередньо кваліфікують справу за ст. 185 ч. 3 КК України.
 
 
Про цей випадок також повідомлені голова Херсонської ОДА та СБУ