...

///

сегодня 15 Августа 17:57

Карта пробок херсона

Форма поиска

Оголошено дату проведення фестивалю “Чорноморські ігри”

Вам может понравиться:

16-й Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські ігри” у Скадовську цьогоріч відбудеться з 27 по 29 липня. Ці дати вже офіційно озвучили його організатори.
 
Вони також закликають бажаючих — хлопців і дівчат віком від 6 до 16 років — активно брати участь у фестивалі і подавати свої заявки. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті фестивалю tavriagames.com.
 
Оргкомітет “Чорноморських ігор” разом із журі відбиратимуть конкурсантів для участі у другому відбірковому турі, що навесні проходитиме у Києві. Його переможці й будуть запрошені до півфіналу у Скадовську.
 
Нагадаємо, благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» проводиться з 1998 року. Він є наймасштабнішим дитячим фестивалем на території України. Найвідомішими випускниками «Чорноморських Ігор» стали Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Іван Березовський, Юлія Войс, Юлія Саніна та інші українські виконавці. У 2017 році фестиваль відбувся після 4-річної перерви завдяки підтримки Херсонської облради і облдержадміністрації. Володаркою гран-прі минулорічних ювілейних “Чорноморських ігор” стала Єлизавета Волощенко з Херсона.
 
Олег БАТУРІН.

Новости партнеров

Комментарии

Добавьте комментарий через ваш аккаунт на сайте.

Новости партнеров

                       

 

 

 

                                 

 
Реклама

 

 

 

Актуально

Интересное

влажность:

давление:

ветер:

Новости мира

Сейчас читают

Сейчас интересуются

.

Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет. При полной или частичной перепечатке материалов сайта ссылка на http://t.ks.ua обязательна. Разработка сайта Geotlon