«Працівник прокуратури Курганської області Павел Зернов, можливо отримає підвищення», - ще рік тому писало російське інформагентство URA.RU, яке спеціалізується на новинах Уральського федерального округу і Пермського краю рф.
 
Підвищення, у розумінні пропагандистів, це переведення зернова на посаду першого заступника прокурора окупованої частини Херсонської області. В інформагентстві сподівались, що їхній земляк зробить на лівобережжі успішну кар’єру: «Можливо, що і Зернов зможе показати себе у кращому світлі у випадку переведення на нову роботу». Зрештою переведення відбулось.
 
 
Був росіянин заступником начальника відділу з нагляду за виконанням федерального законодавства прокуратури Курганської області, став злочинцем, посівши пост в окупаційній прокуратурі. У окупантів курганець користується попитом - його гукають на різноманітні наради і засідання. А 14 грудня, як повідомляє у соцмережах окупаційна адміністрація Іванівки, павєл зєрнов проведе там прийом громадян. Останнім рекомендують попередньо записуватись. Чи можна назвати те, що сталось з зерновим підвищенням? Навряд чи. Адміністративний центр Курганської області, розміщеної на стику Уралу і Сибіру, має населення більше 300 тисяч. Курган - це крупний транспортний вузол, один з найважливіших економічних, культурних і наукових центрів регіону. Подібного міста на окупованому лівобережжі Херсонської області немає. Можливо, що окупаційний перший заступник прокурора навіть плаче ночами, згадуючи малу батьківщину. Але Курган і Генічеськ розділяють майже 3000 кілометрів...
Богдан СТРАЖАК