Окупантів на лівобережжі, як і раніше, доймае кадровий дефіцит. Вони не можуть забезпечити кадрами навіть свої «адміністрації» - що вже говорити про звичайних робітників? Подивимось, хто нині потрібен на окупаційному ринку праці.
 
На роботу в «адміністрацію Каховського муніципального округу» потрібен спеціаліст військово-облікового столу. Від кандидата вимагають «комунікабельність, стресостійкість, вміння працювати в умовах багатозадачності, доброзичливість». Взамін пропонують «достойну заробітну плату».
 
 
Стресостійкість має бути і у кандидата на посаду провідного спеціаліста цієї ж адміністрації. Стрес має витримати кожен, хто там працює, адже справу доводиться мати з неадекватним гауляйтером павлом філіпчуком. «Вищу профільну освіту, грамотність, знання основ функціонування державних установ, ділової переписки, Microsoft Excel і Word» вимагають від кандидата на посаду юриста в окупаційну раду депутатів «Альошкінського муніципального округу».
 
Окупаційне міністерство праці і соціального захисту досі не може знайти бухгалтерів, економістів, юристів, співробітників у відділи опіки і піклування та охорони і оплати праці, діловодів, спеціалістів по роботі з персоналом.
 
Каховський «Обоводоканал» шукає електромонтера, електрогазозварника, слюсаря-монтажника. В автошколу у Новоолексіївці потрібні інструктори. Для роботи в Іванівському «муніципальному окрузі» окупанти шукають спеціаліста з соціальної роботи першої категорії і водія категорії С.
Богдан СТРАЖАК
 
.