Так звана «голова виборчкому Херсонської області» Марина Захарова назвала фейковий «референдум», який окупанти проводять в Херсонській області «таким, що відбувся».
Повідомлення про це оприлюднили російські і колаборантські медіа.
Підставою для такого «визнання» є нібито участь у голосування понад 50% виборців – в Херсонській області і на так званих «закордонних дільницях».
 
Але від якої кількості окупанти вираховували ці «понад 50%», невідомо, бо так зване «голосування» проводиться без списків виборців. Дані про голосуючих заносилися в незаповнені аркуші з таблицями. Це видно і на кадрах, знятих окупантськими і підконтрольними загарбникам медіа.
На дільницях не було і натяку на таку невід’ємну на будь-яких виборах складову, як списки виборців.
Тому неможливо сказати, від якої кількості окупантська «виборча комісія» вираховували відсотки людей, які проголосували.
 
 
До того ж в пабліках люди писали, що так звані «мобільні виборчі комісії» видавали «бюлетені» випадковим перехожим, які не мали з собою паспортів. «Бюлетені» видавалися навіть людям, які взагалі не мали будь-яких документів. Дані в відомості записувалися зі слів, що взагалі неприпустимо під час виборів та референдумів, якщо проводити їх за загальноприйнятими правовими нормами.
 
Тому дані про «понад 50%» виборців, які «взяли участь в голосування» просто, як кажуть в народі, «взяті зі стелі», бо немає вихідної цифри. Тому цю інформацію неможна вважати достовірною.  
Нагадаємо, окупаційна «виборча комісія» і раніше розповсюджувала недостовірну інформацію про кількість людей, які нібито взяли участь в фейковому російському «референдумі» в Херсонській області.