Пара корисних порад про те, як залишатися задоволеним, якщо ви вирішили замовити веб-сайт.
.
Для початку необхідно визначити мету створення сайту та його функції. Необхідно оцінити всі витрати на створення веб-сайту та терміни окупності.
.
Наступним кроком буде написання всіх ваших ідей, ідей та вимог до розробника. Щоб не розчаруватися, ви повинні знати, як має виглядати.
.

Що потрібно знати?

Перше та основне правило: сайт повинен залучати клієнтів та відвідувачів, незалежно від того, подобається вам це чи ні. Мета творців сайтів – залучити цільову аудиторію та зробити його прибутковим.
.
Кожен індивідуальний бізнес має безліч нюансів і розробникам необхідно докладно про це знати. вся еволюція компанії, її досягнення та виробництво товарів чи послуг.
.
Технічний аспект Незважаючи на те, що хороший сайт дає можливість збільшити продажі та дохід, він вимагає проведення маркетингового аналізу, визначення своєї ніші, вивчення конкурентів та створення сайту, який ідеально підходить для вашої діяльності. Таким чином, компанія зі створення сайтів має бути обрана ретельно. БрейнЛаб показав чудовий результат. При розробці веб-сайтів краще не заощаджувати гроші, щоб отримати хорошу конверсію.
.
Після створення веб-сайту його необхідно заповнити контентом високої якості; це можна зробити самостійно, а можна попросити спеціалістів допомогти вам зробити це. Далі зверніться до індивідуального дизайнера розробки дизайну, який створить унікальний вигляд для вашого бізнесу. Для цього зазвичай вимагають фотографії продукції, організації, персоналу та елементів власного стилю. Послуги зі створення сайтів будь-якої складності доступні у веб-студії BrainLab: https://brainlab.com.ua/uk/poslugi . У процесі роботи беруться до уваги всі нюанси та особливості бізнесу. Реалізація проекту розпочинається лише після розробки прототипу.
.

На що слід звернути увагу?

У зв'язку з тим, що ви створили веб-сайт, щоб задовольнити потреби клієнтів, вам необхідно проконтролювати розробника, у тому числі:
.
- Коректність візуалізації у всіх браузерах;
.
- сумісність з екранами, планшетами та мобільними пристроями;
.
- швидкість завантаження веб-сторінок;
.
- немає сторінок клонів;
.
- Перевірити код на наявність логічних помилок;
.
- Створення запасних копій;
.
- необхідний захист від спаму та вірусів.
.
Оскільки багато з перерахованого вище складно перевірити, ви повинні бути дуже обережні при виборі підрядника і вибирати тільки перевірені компанії. Переглянувши портфоліо, кількість та якість виконаних робіт, можна визначити, чи можна довіряти розробнику. Подивіться на їх роботи на власні очі, оцініть та вирішіть, чи підходить вам цей стиль.
.
Коли ви берете замовника у компанії зі створення сайтів, ви повинні написати огляд, в якому детально описано всі ваші вимоги до сайту. Цей бриф нестандартний; натомість ми прагнемо індивідуальної розробки проекту.
.
Подивіться на успішні проекти або веб-сайти, щоб зрозуміти, що сертифікати та дипломи не завжди означають досвід та кваліфікацію.
.
Важливо також вирішити, чи вам потрібна система керування контентом (CMS) для керування контентом самостійно. Ця функція просто потрібна, якщо ви просто робите шаблон сайту і наповнюєте його самостійно.
.
Вартість залежить від багатьох речей, таких як унікальний дизайн, наявність хостингу та домену, різновид функцій та створення контенту.
 
Зі сказаного вище можна зробити висновок, що розробник і замовник несуть повну відповідальність за розробку якісного сайту. Основна мета замовника полягає в тому, щоб повідомити виконавця про своє бачення та створити платформу, яка функціонуватиме ефективно та приноситиме прибуток.