«Вперше ми з вами беремо участь у важливій історичній події, з 15 по 17 березня відбудуться вибори Президента Російської Федерації. Для нас, жителів Альошкінського муніципального округу це відповідальний вибір, можливість знову показати всім, що ми вдома, з сім’єю, ми у Росії», - йдеться у повідомленні на телеграм-каналі окупаційної адміністрації Олешків. До «виборців» звертається якийсь лисий тип, зазначаючи що він - хоменко руслан анатолійович, «голова Альошкінського МО».
 
Хоча ще 23 лютого цю посаду займав знаний колаборант Георгій журавко. На цій посаді він навіть з «дньом защітніка отєчества» «альошкінців» встиг привітати.
 
 
Обидва «голови» зустрілись 15 березня, на «виборчій дільниці» у Брилівці, куди приїхав і «сенатор» ігорь кастюкєвіч. Щоправда, журавка пропагандисти підписали вже як «депутата, секретаря місцевого відділення партії «єдина росія». «Прийшов проголосувати за майбутнє нашого краю, його розвиток у складі Російської Федерації», - заявив зрадник. Про те, чому поступився ключовою посадою, вирішив не говорити.
 
Про людину з таким самим прізвищем, ім’ям і по батькові, як у нинішнього гауляйтера Олешків, в інтернеті можна знайти інформацію, що він - ФОП, зареєстрований у Києві, основне заняття якого - роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.
Богдан СТРАЖАК